skrupulatna pielęgnacja ogrodu
ACERogrody

Pielęgnacja Ogrodów

nasza propozycja

Pielęgnację ogrodów zlecają nam zarówno właściciele niewielkich przydomowych terenów zielonych, jak też osoby, które mają w posiadaniu znacznie większy obszar wymagający regularnych prac. W ACER Ogrody mamy wszystko co potrzebne podczas takich działań, czyli narzędzia, urządzenia, maszyny, a także preparaty, z pomocą których dbanie o trawnik, drzewostan, czy oczka wodne przynosi optymalne efekty.

ZAOSZCZĘDŹ swój czas.

pielęgnacja drzew ozdobnych

Każdy ogród wymaga dbałości, a systematyczne działania widać w pięknie roślin i drzew, estetyce małej architektury, klimacie, który zachęca do spędzania czasu wśród zieleni. Na przykładzie naszych usług świadczonym Klientom z Białegostoku oraz okolic możemy wyróżnić kilka głównych grup:

Szeroka gama
usług pielęgnacyjnych
z oferty ACER ogrody. Zapraszamy.
pielęgnacja ogrodów białystok
pielęgnowanie ogrodu
Nasza oferta
 • trawniki – pielęgnacja trawników z siewu oraz z rolki obejmuje wertykulację, grabienie, nawożenie, przycinanie oraz koszenie; mogą to być również prace z uwzględnieniem zainstalowanych na danej posesji robotów koszących;
 • rośliny kwitnące wieloletnie i jednoroczne – podlewanie, nawożenie, nasadzenia, zastosowanie środków ochrony roślin i inne jednorazowe zabiegi, tak ogólne, jak też dobrane do poszczególnych gatunków;
 • krzewy, drzewa, żywopłoty – przycinanie, w tym także:
  • cięcia pielęgnacyjne, w ramach których nadajemy odpowiednią formę, a w rezultacie stymulowany jest porost gałęzi oraz liści;
  • cięcia sanitarne, jeżeli należy usunąć uszkodzone pędy, korę, złamane gałęzie, które mogą z czasem stać się źródłem infekcji całej rośliny;
 • systemy nawadniające i oczka wodne – wszystko, co związane z wodą wymaga stałego nadzoru; w przypadku oczek wodnych prace dotyczą ich czyszczenia, natomiast w kwestii systemów nawadniających oferujemy profesjonalną konserwację.

Warto powierzyć naszej opiece ogród na cały rok, zawsze w rozsądnej cenie. Prowadzimy profesjonalne centrum usługowe niedaleko Białegostoku, znamy właściwości oraz potrzeby konkretnych gatunków. Współpraca z nami to oczywiście również możliwość zamówienia działań długoterminowych, stałych.

Zaawansowane działania, opieka całoroczna

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, a często wyprzedzając je dzięki odpowiedniej wiedzy i doświadczeniu, pomagamy zapobiegać stratom roślinności, dbać o to, co już zostało wykonane, rozsądnie inwestować w szeroko pojętą pielęgnację obejmującą ogrody. Tutaj wskazać należy między innymi:

 • opryski środkami ochrony roślin,
 • zwalczanie szkodników i chorób roślin,
 • zabezpieczenie roślin przed zimą,
 • całoroczną opiekę nad zielenią na posesji.

Może to być zatem działanie sporadyczne lub regularne, w tym także przygotowanie do radykalnych zmian w kwestii roślinności, sposobów nawadniania, obecności oczek wodnych. Architektura przestrzeni zielonych to dziedzina, w której doskonalimy się nieustannie, aby mieć szereg sposobów na usprawnienie procesu pielęgnacji ogrodów.

#acerogrody
Zajmujemy się pielęgnacją ogrodów z myślą o ich właścicielach

W centrum wszelkich naszych prac znajdują się Zleceniodawcy z Białegostoku i innych miast. To potrzeby Państwa oraz wszystkich domowników są wstępem do układania harmonogramu prac naszej załogi. Uwzględniamy również obecność zwierząt domowych, które wypuszczane są na posesję.

Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy w pielęgnacji ogrodów. Już po wstępnych ustaleniach wiemy, czy wystarczające będą podstawowe działania, czy znacznie bardziej zaawansowane, wieloetapowe. Zachęcamy do poznania naszej gamy ofertowej.

Menu
Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ