skrupulatna pielęgnacja ogrodu
ACERogrody

Pielęgnacja Ogrodów

nasza propozycja

Pielęgnację ogrodów zlecają nam zarówno właściciele niewielkich przydomowych terenów zielonych, jak też osoby, które mają w posiadaniu znacznie większy obszar wymagający regularnych prac. W ACER Ogrody mamy wszystko co potrzebne podczas takich działań, czyli narzędzia, urządzenia, maszyny, a także preparaty, z pomocą których dbanie o trawnik, drzewostan, czy oczka wodne przynosi optymalne efekty.

ZAOSZCZĘDŹ swój czas.

pielęgnacja drzew ozdobnych

Każdy ogród wymaga pielęgnacji, a systematyczne działania widać w pięknie roślin i drzew, estetyce małej architektury ogrodowej, klimacie, który zachęca do spędzania czasu wśród zieleni. Na przykładzie naszych usług świadczonym Klientom z Białegostoku oraz okolic możemy wyróżnić kilka głównych grup:

Szeroka gama
usług pielęgnacyjnych
z oferty ACER ogrody. Zapraszamy.
ogrodnik pielęgnujący ogród
pielęgnowanie ogrodu
Nasza oferta
 • trawniki – pielęgnacja trawników z siewu oraz z rolki obejmuje wertykulację, grabienie, nawożenie, przycinanie oraz koszenie; mogą to być również prace z uwzględnieniem zainstalowanych na danej posesji robotów koszących;
 • rośliny kwitnące wieloletnie i jednoroczne – podlewanie, nawożenie, nasadzenia, zastosowanie środków ochrony roślin i inne jednorazowe zabiegi pielęgnacyjne, tak ogólne, jak też dobrane do poszczególnych gatunków;
 • krzewy, drzewa, żywopłoty – przycinanie, w tym także:
  • cięcia pielęgnacyjne, w ramach których nadajemy odpowiednią formę, a w rezultacie stymulowany jest porost gałęzi oraz liści;
  • cięcia sanitarne, jeżeli należy usunąć uszkodzone pędy, korę, złamane gałęzie, które mogą z czasem stać się źródłem infekcji całej rośliny;
 • systemy nawadniające i oczka wodne – wszystko, co związane z wodą wymaga stałego nadzoru; w przypadku oczek wodnych prace dotyczą ich czyszczenia, natomiast w kwestii systemów nawadniających oferujemy profesjonalną konserwację.

Warto powierzyć naszej opiece ogród na cały rok, zawsze w rozsądnej cenie. Prowadzimy profesjonalne centrum ogrodnicze, znamy właściwości oraz potrzeby konkretnych gatunków. Współpraca z nami to oczywiście również możliwość zamówienia działań długoterminowych, stałych. Poniżej inne przykładowe usług ogrodnicze.

Zaawansowane działania, opieka całoroczna

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, a często wyprzedzając je dzięki odpowiedniej wiedzy i doświadczeniu, pomagamy zapobiegać stratom roślinności, dbać o to, co już zostało wykonane, rozsądnie inwestować w szeroko pojętą pielęgnację ogrodów. Tutaj wskazać należy między innymi:

 • opryski środkami ochrony roślin,
 • zwalczanie szkodników i chorób w ogrodzie,
 • zabezpieczenie roślin przed zimą,
 • całoroczną opiekę nad ogrodem.

Może to być zatem działanie sporadyczne lub regularne, w tym także przygotowanie do radykalnych zmian w kwestii roślinności, sposobów nawadniania, obecności oczek wodnych. Architektura ogrodu to dziedzina, w której doskonalimy się nieustannie, aby mieć szereg sposobów na usprawnienie procesu pielęgnacji.

#acerogrody
Zajmujemy się pielęgnacją ogrodów z myślą o ich właścicielach

W centrum wszelkich naszych prac znajdują się Zleceniodawcy. To potrzeby Państwa oraz wszystkich domowników są wstępem do układania harmonogramu prac naszej załogi. Uwzględniamy również obecność zwierząt domowych, które wypuszczane są do ogrodu.

Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy w pielęgnacji ogrodów. Już po wstępnych ustaleniach wiemy, czy wystarczające będą podstawowe działania, czy znacznie bardziej zaawansowane, wieloetapowe. Zachęcamy do poznania naszej gamy ofertowej. Tak wiele działań ma zawsze jeden cel – tworzenie ogrodów idealnych.

Menu
Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ