roboty koszące
ACERogrody

Roboty koszące

idealny trawnik bez wysiłku

Popularność robotów koszących sprawia, że również w naszych realizacjach pojawiają się one bardzo często jako sposób na wygodne koszenie trawy. Zaprogramowane i naładowane urządzenie może pracować kilka godzin bez przerwy z pełną wydajnością. Tak łatwiej zadbać o ogrody.

Taka pomoc sprawdzi się również w Państwa ogrodzie. Jest to inwestycja godna rozważenia

ATRAKCYJNE rozwiązania.

robot koszący trawę

Wybieramy systemy wiodących producentów, w których urządzenie stanowi innowacyjną wersję, gotową do najbardziej zaawansowanych zmagań. Przekonać Państwa może między innymi:

Dlaczego warto zapoznać się
z robotami koszącymi
z ofert ACER ogrody. Sprawdź.
ACER Ogrody Białystok
robot do koszenia trawnika
robot do koszenia trawy
ogrodowy robot koszący

poziom automatyzacji – wystarczy jeden przycisk na urządzeniu, sterowanie zdalne lub ustawienie konkretnej godziny, aby urządzenie zacząło pracę i samoczynnie dostosował tryb,

dokładność koszenia – wykrywane są obszary z wyjątkowo wysoką trawą, a także skoszone wcześniej oraz takie, które wymagają dopracowania (na przykład obrzeża),

omijanie przeszkód – odpowiedzialne za to czujniki zapobiegają zderzeniom z wyposażeniem ogrodu, zaparkowanym autem, pozostawionymi dużymi zabawkami,

przyczepność kół – bardzo ważna na wzniesieniach; urządzenie nie stoczy się z górki, będzie jechać dalej w wyznaczonym kierunku,

czujnik deszczu – nie należy kosić trawy podczas opadów, ponieważ ugina się ona od ciężaru wody, może być śliska i niepodatna; roboty same przerywają koszenie i wróci do stacji dokującej.

Nawet przy ustawieniach automatycznych możesz przerwać pracę urządzenia jednym przyciskiem. Współgra tutaj ze sobą praca bezobsługowa urządzeń i decyzyjność właściciela ogrodu.

Jakie działania przeprowadzi firma ACER Ogrody z Białegostoku na Państwa zlecenie

Profesjonalne projekty ogrodów dotyczą wielokrotnie również montażu systemu odpowiedzialnego za prawidłowe funkcjonowanie urządzeń na danej posesji. W ramach usługi:

  • zapewniamy wymurowanie obrzeży danego ogrodu,
  • rozkładamy okablowanie,
  • montujemy ładowarki oraz kosiarki,
  • montujemy specjalny garaż – domek dla robotów,
  • programujmy urządzenie tak, aby było gotowe do pracy na danym terenie.

Zarówno przed wykonaniem usługi, jak również w jej trakcie oraz po zakończeniu realizacji jesteśmy do Państwa dyspozycji. Udzielimy informacji w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z działaniem i właściwościami gotowej instalacji.

Inteligentne rozwiązanie, które współgra z Twoim ogrodem

Jeżeli w ogrodzie przeprowadzone było jedynie zakładanie trawników, roboty mają ułatwione zadanie – jednorodne powierzchnie to idealny teren do opracowania. Potencjał takich urządzeń tkwi natomiast w tym, że to urządzenie dostosowuje się do zastanych warunków, zatem możecie Państwo bez obaw inwestować w dodatkową roślinność, krzewy, byliny, rośliny ozdobne. Wszelkie klomby oraz rabaty pozostaną bezpieczne, skrócona zostanie jedynie trawa.

Podobnie w przypadku oczek wodnych, fontann czy małych ogrodowych stawów – zaprogramowanie cyklu koszenia z uwzględnieniem tych obszarów zapobiegnie przypadkowemu wjechaniu robota do wody. Cała instalacja pozostanie bezpieczna, w tym również samo urządzenie.

Czy roboty koszące mają wady?

Większość kwestii podnoszonych jako niedogodności związane z robotami koszącymi można odeprzeć za pomocą konkretnych przykładów. Argument dotyczący tego, że roboty uruchamiają się samoczynnie i łatwo zapomnieć o tym, planując zabawy w ogrodzie to motywacja, aby ustawić aktywność urządzenia jedynie na dni robocze. Weekendy będą wtedy wyłącznie dla właścicieli ogrodu.

Spotykaliśmy się także wśród Klientów z Białegostoku i innych miast z opiniami, że w pełni naładowany akumulator szybko ulega rozładowaniu. Owszem, może się tak dziać w urządzeniach niższej klasy, natomiast te rekomendowane przez nas są na wysokim poziomie sprawności, w tym także sprawności akumulatora.
 Powyższe oraz inne uwagi wyjaśniamy zawsze przed rozpoczęciem realizacji. Priorytetem jest przekazanie niezbędnych informacji – tylko wtedy będziecie Państwo mieć świadomość, że to dobra inwestycja.

#acerogrody
Ciche, szybkie i sprawne roboty

Łączy się tutaj wiele zalet, są one odzwierciedleniem potrzeb osób, które zwyczajnie nie lubią kosić trawy, nie mają na to czasu lub chcą ten czas spędzić w inny dowolny sposób. Warto poznać to udogodnienie. Znane jest ono na całym świecie, w pełni zasłużenie przebojem weszło również na nasz rodzimy rynek, jest cenione przez białostoczan.

Menu
Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ