założymy Ci wymarzony ogród
ACERogrody

Zakładanie Ogrodów

wszystko co jest ważne

Po wykonaniu projektów, wizualizacji oraz kosztorysów rozpoczynamy zakładanie ogrodów w praktyce, czyli organizujemy wszystkie prace, dzięki którym Państwa posesja może przybrać właściwą formę, zapełnić się roślinnością, spełniać swoje zadanie na co dzień.

To różnorodne usługi ogrodnicze, bazujące na znajomości materiałów, roślin, architektury oświetlenia. Z każdym dniem cała posesja wzbogacana jest o elementy i rozwiązania, które zostały wybrane i zaakceptowane przez Klienta – przy braku formalnych przeciwwskazań głos Zleceniodawcy pozostaje zawsze decydujący.

KAŻDA roślina ma swoją historię.

profesjonalne zakładanie ogrodu

Wybierając ACER Ogrody z Kurian k. Białegostoku macie Państwo pewność, że w ramach usług przeprowadzone zostaną wszystkie działania, także z wykorzystaniem maszyn drogowych i budowlanych, jeżeli będzie tego wymagać dana realizacja. W naszych działaniach dotyczących ogrodów standardem są:

Prace od A do Z
czyli sposób na sprawną
realizację wszelkich działań.
PRACE
ZIEMNE

Dowóz ziemi lub wywóz nadmiaru ziemi,

Równanie, niwelacja terenu,

Oczyszczanie terenu z pozostałości budowlanych,

Wykopy pod system nawadniający i kable elektryczne,

Zakładanie systemów odwodnienia, drenaże.

Układania wszystkich rodzajów nawierzchni,

Formowania ścieżek i podjazdów z bruku, polbruku, kamienia naturalnego, granitu

Brukowania placów, obrzeży, opasek wokół domu,

Podjazdy, chodniki, parkingi

PRACE
DROGOWE
PRACE
BUDOWLANE

Taras z drewna egzotycznego, taras z kompozytu, taras z płyt betonowych i płyt ceramicznych

Murek oporowy, schody,

Tzw. mała architektura (posągi, ławki, altany, pergole, grille),

Zakładanie ogrodów wodnych, oczek wodnych, kaskad, stawów, systemów nawadniających, fontann, zakładanie skalniaków

Ogrodzenia

Zagospodarowanie przestrzeni na dachach, balkonach i tarasach.

Nasadzeń drzew, krzewów, bylin, pnączy, roślin jednorocznych,

Ściółkowania, wykładania włókniną,

Zagospodarowania trawnika trawą z siewu lub z rolki, opcjonalnie z siatką przeciw kretom.

Proces jest zatem złożony, wymaga zaawansowanych działań. Powinien być dopełnieniem wcześniejszego etapu, jakim są prace projektowe, a także wstępem do instalacji nawadniania oraz oświetlenia.

PRACE
OGRODNICZE
ACER - zakładamy ogrody w Białymstoku – dbamy o wszystko, czego potrzebują Klienci

Doświadczenie to atut naszej firmy, a usługi oferujemy w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Zapewniamy:

  • sprzęt – wszystkie maszyny, urządzenia oraz narzędzia gotowe są do długotrwałych działań, pozwalają skrócić znacznie czas trwania danej inwestycji; korzystamy wyłącznie z bezpiecznego sprzętu renomowanych marek;
  • wiedzę – znajomość cech danej gleby, roślinności, naturalnych właściwości terenu pozwala nam tak zagospodarować dany teren, aby stał się prawdziwą oazą zieleni, dobrze nawodnioną i pięknie oświetloną po zmroku;
  • czas – fachowe działania wymagają stałej obecności na miejscu realizacji, nadzoru nad prowadzonymi pracami oraz gotowości do przedstawiania Klientowi postępów na poszczególnych etapach; poświęcimy Państwa posesji tyle czasu, ile faktycznie tego wymaga.

Współpracując z osobami prywatnymi, właścicielami firm budowlanych czy deweloperami wiemy, jak usprawnić komunikację, precyzyjnie ustalać ważne wytyczne, a następnie wdrażać te ustalenia z uwzględnieniem założonego wcześniej budżetu.

#acerogrody
Od terenu przydomowego, na dachu i balkonie, po zakładanie ogrodów wielkopowierzchniowych

W poszukiwaniu usługodawców z Białegostoku warto dokładniej poznać naszą ofertę. Zakładanie ogrodów to dziedzina, która od lat rozwija się w kierunku nowoczesności, udogodnień, łączenia estetyki z praktyczną stroną terenów zielonych tak w postaci niewielkich terenów, jak też znacznie większych obszarów, które należy odpowiednio zagospodarować, aby nadać im ciekawy, spójny, wyjątkowy wygląd.

W tej dziedzinie pracujemy na co dzień, znamy zagadnienia dotyczące kwestii formalnych, chętnie udzielamy dodatkowych informacji. Warto poznać nas bliżej i zobaczyć, jak bardzo może się zmienić Państwa posesja.

Menu
Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ